Haber Açıklama

FETHİYE BEŞİKTAŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ İLK KONGRESİNİ YAPTI Fethiye Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği 1. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Bol tezahüratlı geçen kongrede Derneğin kurucu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ve yeni yönetimi ile birlikte kongreye katılan üyelerin oyunun tamamını aldı.Beşkaza Meydanı yanındaki Meydan Kafe de gerçekleşen.

FETHİYE BEŞİKTAŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ İLK KONGRESİNİ YAPTI
Fethiye Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği 1. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Bol tezahüratlı geçen kongrede Derneğin kurucu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ve yeni yönetimi ile birlikte kongreye katılan üyelerin oyunun tamamını aldı.Beşkaza Meydanı yanındaki Meydan Kafe de gerçekleşen kongre üyeler arasındaki çoğunluğun sağlanması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrede tüm maddeler oy birliği ile kabul edildi.
“KURUCU BAŞKAN ÖZDEMİR YİNE GÖREVE GETİRİLDİ”
Kurucu Başkan Serap Ülkü Özdemir’in tekrar göreve getirildiği kongrede yeni yönetime Özkan Torunoğulları, Zafer Aykaç, Abdurrahman Tas, Erhan Yılmaz,Oğuzhan Ataalp ve Ferhat Kanar seçilirken, Denetim Kuruluna ise Mustafa Özdemir, Necati Kaya ve Gizem Kurtay seçildi.
Yönetimin önümüzdeki günlerde toplanarak görev bölümü yapması bekleniyor.